Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.

- dana do isteka
Poslodavac:
Pro-Monting d.o.o. za montažu, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
04.02.2022.

Mjesto rada:
NJEMAČKA
Broj traženih radnika:
3
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Kontakt:
e-mailom: helena@pro-monting.com
Ostale informacije:
Opis posla: Ventilacijski sustavi na brodogradnji
Montaža, puštanje u pogon sustava ventilacije
Čitanje nacrta
Vođenje brige o kvaliteti i brzini obavljenih radnih zadataka
Samostalni rad Uvjeti:
Iskustvo u montaži ventilacijskih sustava i puštanju u pogon sustava ventilacije
Znanje čitanja i interpretiranja shema i nacrta
Raspolaganje tehničkim znanjem
Njemački jezik - poželjno ali nije uvjet
Poželjno dvije godine radnog iskustva Šta nudimo:
Primanja obračunata po inozemnim standardima uz uredno plaćanje svih zakonskih davanja
Osobni i profesionalni razvoj
Dugoročan angažman
Osiguran prijevoz i smještaj
Ugovor o radu potpisuje se na određeno vrijeme u Hrvatskoj
Životopis s naznakom za navedeno radno mjesto poslati putem linka za Brzu prijavu ili na e-mail: helena@pro-monting.com, ili na broj mobitela: 099 624 8070 (od pon-pet, od 9:00 - 15:00 sati)
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
119702915
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje