Monter/ka telekomunikacijskih uređaja  HZZ OGLAS

Mjesto rada:
SLATINA, VIROVITIČKO-PODRAVSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
e-mailom: [email protected]
putem linka: https://www.pro-ping.hr/posao
Ostale informacije:
Opis posla:
Posao se izvodi na terenu, a sastoji se od montaže/servisa telekomunikacijskih uređaja kod korisnika, kabliranja mrežne opreme na wireless/xDSL/optičkoj mreži. Po potrebi se izvode radovi te servisi na mrežnoj infrastrukturi.

Uvjeti:
- SSS - vozačka dozvola B kategorije - razvijene tehničke vještine - tjelesne građe pogodne za rad na visini bez straha od visina - razvijene komunikacijske vještine za rad sa korisnicima, kao i sklonost za rad u timu - spremnost na samostalni rad
Vještine: - poznavanje osnova računalnih mreža (mrežne postavke, router, switch, IP postavke) - poznavanje i razumijevanje računalnog hardvera i softvera
Što nudimo:
- rad na neodređeno uz probni rok - samostalni rad - edukaciju i usavršavanje - opremu za rad - službeni mobitel, laptop i vozilo
Prednost će imati osobe s iskustvom u sličnim zanimanjima, ali nije nužno.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
131062720
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje