Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 31.01.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Monter/ka suhe gradnje  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
SPUDIĆ INTERIJER d.o.o. za usluge
Mjesto rada:
Sesvete
Rok prijave:
31.01.2020.

Mjesto rada:
SESVETE
Broj traženih radnika:
3
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
mobitel: 091 5407490 e-mailom: spudic.interijer@gmail.com
Ostale informacije:

Opis poslova: montaža pregradnih zidova i spuštenih stropova,oblaganje zidova gips kartonskim pločama, poslovi montaže, gletanje i ostali pomoćni poslovi. Osposobljavanje za protupožarno brtvljenje koje plaća firma. Radi se na području Zagrebačke županije, uglanom grad Zagreb, iznimno je moguć rad na terenu 3-4 puta godišnje (ovisno o dogovoru). Plaćen prijevoz do posla ili mogućnost našeg prijevoza ovisno o mjestu stanovanja (prednost Sesvete). Radi se od ponedjeljka do petka,subotama po dogovoru, praznicima se nikad ne radi. Rad na određeno vrijeme uz mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme. Mogućnost brzog napredovanja i učenja. Plaća redovna uz stimulacije - 35-40 kn/sat neto za samostalog majstora (Obavezno znanje čitanja nacrta). Obavezna položena B kategorija. Traži se brzina, okretnost, snalažljivost, volja za poslom.

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
105023736
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.