Monter/ka - serviser/ka klima uređaja  HZZ OGLAS

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
mobitel: 091 9038100
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Uvjeti: •višegodišnje radno iskustvo (min. 5 godina) izvođenja radova na klimatizacijskim sustavima, montaži i servisu klima uređaja •dobru organiziranost i dokumentiranost procesa rada •sposobnost rada u timu i samostalno •sposobnost prilagodbe svim poslovima •poznavanje materijala i alata •komunikativnost, odgovornost i točnost •visoka razina odgovornosti prema radu •urednost i preciznost u radu
Opis radnog mjesta: •montiranje i demontiranje pojedinih sklopova instalacije, •utvrđivanje i otklanjanje pogrešaka i nedostataka u funkcionalnosti instalacije i uređaja •montiranje, servisiranje i instalacija opreme po nalogu nadređene osobe •polaganje instalacije prema nacrtima •montiranje opreme prema nacrtima •procjenjivanje najefikasnijeg mjesta montaže opreme kada ne postoji nacrt •uključivanje i puštanje u rad ugrađene opreme •kontroliranje ispravnosti rada ugrađene opreme •štemanje šliceva za polaganje instalacije •prenošenje materijala, instalacijskih dijelova, opreme i alata na gradilište •odrađivanje ostalih pomoćnih poslova na gradilištu i koordiniranje pomoćni radnika •analiziranje, otkrivanje i dijagnosticiranje kvara kod instalacije i ugrađene opreme •popravljanje i/ili zamjena komponenti ugrađene opreme •procjenjivanje isplativosti popravka •zaduživanje alata i materijala (instalacija i opreme) u skladištu •dnevno ispunjavanje i predaja radnih naloga s utrošenim materijalima (opremom, instalacijama i sredstvima), te radnim satima obavljanje i ostalih poslova u okviru stručnog znanja, a po nalogu neposrednog rukovoditelja •Mjesto rada: Zagreb i okolica, (po potrebi i cijela RH - smještaj i prijevoz osiguran)
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
129513614
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.