Monter III (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
22.06.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Gradska Plinara Zagreb je vodeći operator distribucijskog sustava prirodnog plina u Hrvatskoj, s tradicijom dugom 155 godina, čije je poslovanje u potpunosti u skladu s europskom praksom visokih standarda kvalitete, zaštite i sigurnosti.

Monter III (m/ž) u odjelu mjerenja - 8 izvršitelja

Opis posla:
Izvršavanje manje složenih radnih zadataka prema radnoj uputi dobivenoj od neposredno nadređenog radnika; izvođenje radova na izgradnji, reparaciji, rekonstrukciji i održavanju distribucijskog sustava mjerno-regulacijske opreme i unutarnjih plinskih instalacija, uključujući i radove pod plinom uz pridržavanje pravila iz zaštite na radu; protupožarne zaštite te rada na siguran način; vođenje dokumentacije o obavljenim poslovima; upotrebljavanje kombiniranog vozila za prijevoz osoba, alata, opreme i materijala za izvođenje radova; prikupljanje i sistematiziranje podataka, dokumentacije i podloga za provođenje poslovnih procesa; sudjelovanje u izradi uputa, postupaka i drugih općih akata Društva; kontinuirano stjecanje praktičnog znanja i vještina iz područja djelatnosti i poslovanja Društva.
Posebne pogodnosti:
- rad u dinamičnoj energetskoj djelatnosti
- mogućnost za razvoj i napredovanje
- stabilni financijski uvjeti
- odgovorni i zanimljivi radni zadaci
- stjecanje znanja kroz različite vrste edukacija
- raznovrsne pogodnosti za zaposlenike
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Stručna sprema: KV, VKV, Srednja stručna sprema
Trajanje potrebe: NEODREĐENO VRIJEME (probni rad 2 mjeseca)
Radno vrijeme: jedna smjena
Naknada za prijevoz: Da

Dokazi uz ponudu:
• životopis,
• dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (preslika svjedodžbe),
• potvrda o radnopravnom statusu izdana od Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje.
Dokaze molimo priložiti kao jedan dokument.

Sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br. 121/17), upućuju se potencijalni kandidati iz čl. 102. st. 1-3. Zakona da dostave dokaze iz čl. 103. st. 1. tog Zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju.

Nepotpune prijave i prijave dostavljene izvan roka neće se razmatrati.

Za ovaj posao prijavite se na sljedećem linku.
Vozačka dozvola:
B