Monter grijanja (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
07.08.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton HR traži za klijenta u Njemačkoj:

MONTER GRIJANJA

Agencija Naton HR u suradnji s partnerskom njemačkom agencijom traži gore navedene pozicije.
Mogućnost rada postoji u većem broju mjesta i gradova u Njemačkoj, no radniku se dodjeljuje ovisno o potrebi klijenta. Klijenti su veće tvrtke/tvornice vezane za industriju i montažu.

Mogućnost rada postoji za radnike s iskustvom i s manje iskustva kao npr. pomoćni električar.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
OČEKIVANJA OD KANDIDATA:
- završena strukovna škola ili kvalifikacija za poziciju za koju se prijavljuje ILI iskustvo rada na toj poziciji 1-2 godine
- ozbiljnost, odgovornost, marljivost, nekonfliktnost, želja za radom/zaradom
- znanje njemačkog ili engleskog jezika za potrebe rada i sporazumijevanja je obvezna
- EU državljanstvo je obvezno

UVJETI RADA:
• Zapošljavanje preko njemačke agencije te konkretni rad za korisnika u Njemačkoj (korisnik je npr. tvrtka, tvornica ili sl.)
• Prijava zdravstvenog i mirovinskog osiguranja u Njemačkoj
• Za odabrane radnike koji dobiju posao refundiran prijevoz do mjesta rada u Njemačkoj (molimo čuvati putne račune npr. račun za autobusnu kartu, avionsku kartu ili sl.)
• Isplata dnevnica ili putnih troškova s kojima radnik pokriva trošak smještaja
• Radnik radi 151 sat mjesečno uz mogućnost prekovremenog rada, te rada vikendom
• Radnik radi u smjenama po dogovoru s klijentom
• Prekovremeni sati su plaćeni prema tarifnom Zakonu i ugovoru.
• Mjesečna neto plaća iznosi 1800 - 2800€ mjesečno, ovisno o znanjima, kvalifikacijama i satima rada
• Isplata za topli obrok
• Radnici koji imaju mogućnost smještaja u nekom od gradova/mjesta mogu to napomenuti u razgovoru s HR menadžerom pa ukoliko postoji mogućnost dodijelit će im se posao tamo; ako to nije odmah moguće, dobit će lokaciju koja je u datom trenutku otvorena za rad

ŽIVOTOPIS
Životopis treba biti jasan i vjerodostojan, te treba navesti naziv i mjesto rada te poziciju kronološki; također molimo navesti status da li ste sada zaposleni.
Životopis treba sadržavati Vaše točne kontakte (mobitel i e-mail).
Poželjno je da u životopis se stavi i osobna fotografija npr. u zaglavlje dokumenta te da ne prelazi 2 stranice.

PRIJAVA PUTEM E-MAILA:
Molimo kandidate da pošalju životopis na [email protected] te navedu naziv pozicije za koju se prijavljuju.

PRIJAVA PUTEM POŠTE
Ukoliko ne koristite elektronsku poštu, životopis možete poslati OBIČNOM poštom (3,10 kn za Hrvatsku) na našu adresu te navesti za koju poziciju se prijavljujete:
Naton ljudski potencijali d.o.o., Zvonimirova 2, 10000 Zagreb

PROCES SELEKCIJE:
SAMO odabrane kandidate osobno će kontaktirati HR menadžer agencije Naton kao i partnerske agencije u Njemačkoj (telefonski intervju na hrvatskom). Zamolili bismo kandidate da bez prethodnog dogovora ne dolaze osobno u agenciju.

VAŽNO
• Molimo kandidate koji se nisu odlučili za rad u inozemstvu te preseljenje da se ne prijavljuju za ove pozicije ( kandidat mora biti siguran da želi raditi van Hrvatske)
• MOLIMO kandidate da se ne prijavljuju ukoliko ne znaju raditi posao za koji se prijavljuju, jer ih nećemo uzeti u obzir
• Potvrda o nekažnjavanju bit će potrebna za izabrane radnike za rad u Njemačkoj
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina