Monter garažnih i industrijskih vrata (m/ž)

Mjesto rada:
Sesvete
Rok prijave:
08.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tekla Vrata d.o.o. poduzeće s dugogodišnjim prisustvom na Hrvatskom tržištu prima u stalni radni odnos montera garažnih i industrijskih vrata, te pogonskih sustava za dvorišna vrata.

Opis posla:
- proizvodnja i montaža garažnih i industrijskih vrata
- montaža pogonskih sustava dvorišnih vrata
- servis vrata i pogonskih sustava
- montaža alu i PVC stolarije
- puštanje u rad i servis pogonskih sustava za vrata
- izrada manje zahtjevnih bravarskih konstrukcija.

Napomena: Podržavamo zapošljavanje stranih radnika.
Posebne pogodnosti:
- redovita i sigurna primanja
- ugodna radna atmosfera
- dodatna edukacija i usavršavanje
- mogućnost napredovanja (poslovođa, prodajni savjetnik, službeno vozilo)
- plaćen prekovremeni rad
- plaća prema učinku i sposobnostima
- službeni mobitel
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- znanje rukovanja s ručnim električnim alatima
- poželjno znanje njemačkog ili engleskog jezika

Prednost:
- vozačka dozvola B+E ili C+E

Molimo da nam se jave isključivo osobe s navedenim znanjima, vještinama i iskustvom.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina