Monter centralnog grijanja i klimatizacije (m/ž)

Mjesto rada:
Zagrebačka županija
Rok prijave:
13.12.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Instalacije Kotarski specijalizirana je za izvođenje strojarskih radova, vodovoda i kanalizacije, servisne usluge Bosch, Vaillant te montažu klima uređaja.

Opis posla:
- ugradnju klimatizacijskog sustava i ventilacije.

Tvrtka izvodi manje poslove na raznim objektima.
Tražimo više izvršitelja.
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- timski rad, unapređenje te edukacije ovisno o radu i asortimanu robe, razni seminari
- ujedno ako radnik ispunjava veće uvjete te je predan poslu kao samostalni radnik, tvrtka mu daje službeno vozilo
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- instalater grijanja i klimatizacije
- komunikativnost i predanost poslu