Monter aluminijske / staklene fasade (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka, Austrija, Belgija, Nizozemska
Rok prijave:
23.12.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
• Sastavljanje alu elemenata,
• poznavanje rada s alu profilima,
• čitanje nacrta,
• poznavanje ostakljenja.
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
• na početku ugovor za određeno vrijeme,
• dobri radni uvjeti,
• dobro i redovno plaćanje,
• poslodavac organizira prijevoz i stan,
• zaposlenje u renomiranoj i stabilnoj tvrtki

Rad je na određeno vrijeme s mogućnošću produženja na neodređeno vrijeme.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• završeno najmanje srednju tehničku školu,
• najmanje 3 godine radnog iskustva na sličnom poslu,
• samostalni rad po uputama nadređenog,
• odgovornost i točnost,
• poželjno je znanje njemačkog jezika, ali nije uvjet,
• odgovarajuće osobne karakteristike za terenski i timski rad.

Pošaljite prijavu na: [email protected] ili putem linka za 'Brzu prijavu'.
Telefon za više informacija: + 386 40 597 444
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
tri godine