Montažni električar (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg poslovnog partnera u Austriji u mjestu 5211 Lengau tražimo montažne električare (m/ž)!

Tvoji zadaci
• Ugradnja električnih komponenti u vozila i dizalice
• Podešavanje, programiranje i ispitivanje električnih i elektroničkih komponenti
• Rješavanje problema i otklanjanje pogrešaka
• Ugradnja raznih mehaničkih i elektroničkih dijelova
• Puštanje u pogon uključujući provjeru funkcija
• Ugradnja električnog sučelja u kamione i dizalice
• Praćenje novih dostignuća u području elektronike
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
Plaću 2.600 – 2.700 eura neto
Besplatan smještaj
• Mogućnosti napredovanja u karijeri
• Konstantna obuka
• Oko 4,25 eura po radnom danu za ručak u menzi
• Moderno poduzeće
• Održivost nam je važna: plaćamo vam radničku kartu kojom možete koristiti javni prijevoz do i od Palfingera i tako štitimo prirodu kao partner aplikacije za dijeljenje vožnje - zaposlenici formiraju grupe za zajednički prijevoz na posao
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Austrija

Znanja i kvalifikacije:
Što od tebe očekujemo:
Završeno školovanje za električara
• Tehničko razumijevanje
• Odgovornost i pouzdanost u radu
• Spremnost na rad u 2 smjene
• Spremnost za učenje
Dobro poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu, najmanje B1

• Pošaljite svoj životopis i jednu sliku na: [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu
• Ukoliko zadovoljavate uvjetima, kontaktirat ćemo Vas u najkraćem mogućem roku i dogovoriti daljnji proces obrade
• Ako imate pitanja, telefonski nas možete kontaktirati radnim danom na: 095 553 8151 ili na 095 383 5899

Vaš Euro Career Group Team :)
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački