Mlađi specijalist za podršku poslovnim korisnicima (m/ž)

27 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
14.06.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za potrebe našeg klijenta, A1 Hrvatska d.o.o., jednog od najboljih poslodavaca u Hrvatskoj, i jednu od vodećih kompanija u području telekomunikacijske tehnologije, tražimo motivirane i odgovorne osobe za rad na poziciji:

(Zagreb)

Odgovornosti:
• odgovaranje na upite o A1 proizvodima i uslugama poslovnim korisnicima
• obrada zahtjeva za promjenu/aktivaciju dodatnih paketa i usluga
• rješavanje prigovora poslovnih korisnika
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• plaćena edukacija
• mogućnost napredovanja i izgradnje karijere
• fiksnu naknadu za prijevoz i topli obrok te dodatak na plaću
• ostvarenje dodatnih bonusa sukladno ostvarenim ciljevima
• božićnicu, bonus za uspješne preporuke novih zaposlenika, Božićne predstave/dar za dijete
• rad iz novog moderno opremljenog ureda
• smartphone uz internu tarifu koja daje više nego što ćeš potrošiti
• MultiSport karticu uz subvencioniranu cijenu
• razne popuste na wellness, kulturne, gastro, medicinske i ostale usluge
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS
• izvrsne komunikacijske vještine u pismenom i usmenom obliku
• sposobnost organiziranja i jasnog komuniciranja informacija
• poznavanje rada u MS Office paketu
• aktivno korištenje engleskim jezikom u govoru i pismu
• prethodno radno iskustvo u direktnom kontaktu s korisnicima je prednost

Ako ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji, molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa putem linka za prijavu. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb