MIG / MAG varioc - zavarivač (m/ž)

Mjesto rada:
Europska Unija
Rok prijave:
31.05.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Poduzeće MKV-MONT d.o.o. je osnovano kao partnerska tvrtka obiteljskog poduzeća iz Slovenije. Glavnu djelatnost poduzeća predstavlja montaža, prerada i demontaža industrijskih postrojenja. Djelatnost izvodimo na različitim područjima automobilske industrije, prehrambeno – prerađivačke industrije, petrokemijske industrije i energetike.

Zbog novih projekata tražimo nove zaposlenike, MAG varioce lima i čeličnih konstrukcija. Sa radom se može početi odmah. Rad je za duže razdoblje.

OPIS RADNOG MJESTA:
Rad u inozemstvu u državama EU.
MAG zavarivanje lakih i težih čeličnih konstrukcija.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata se očekuje:
- najmanje tri godine iskustva
- zavarivanje po MAG 135 sa certifikatom i po mogučnosti osnovno znanje TIG varenja
- znanje u struci
- znanje bar jednog stranog jezika (Njemački ili Engleski),
- čitanje nacrta
- završena srednja škola tehničke struke
- samostalnost u radu
- odgovornost, ozbiljnost
- komunikativnost

NUDIMO:
- po pokusnom roku mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme
- vrlo dobra i redovita primanja
- stimulacije za dobar rad
- tehnički i tehnološki vrlo dobri radni uvjeti

Pozivamo vas da ispunite molbu za zapošljavanje. Molbu ispunite u potpunosti, obavezno pridodajte vašu sliku i pošaljite na email: [email protected] ili putem Brze prijave.

Zainteresirani pozovite na broj +386 40 467 673 - Mario.

Molba treba sadržavati:
- Ime i prezime
- Datum i mjesto rođenja
- Točna adresa
- Broj telefona i email adresa
- Obrazovanje
- Radno iskustvo (poslodavac, trajanje, opis rada)
- Potvrde o osposobljenosti (certifikat za zavarivače/uvjere, SCC, ispiti,…)
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Potrebno radno iskustvo:
tri godine