Metalurški radnik (m/ž)

Mjesto rada:
Šibenik
Rok prijave:
29.05.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Radno mjesto
Broj traženih radnika: 5
Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Smještaj: Nema smještaja
Naknada za prijevoz: Djelomično
Uvjeti na radnom mjestu: Rad na jednom mjestu

Opis poslova
• Implementacija različitih operacija na radnim strojevima u procesu proizvodnje (žarenje, valjanje, razdvajanje, odvajanje, rezanje, baliranje, ravnanje, pakiranje): testiranje svih potrebnih funkcija stroja, pregled plana rada i radnih naloga, postavlja parametre propisane tehnologije, radi u skladu s radnim uputama, uputama sustava kvalitete, sustava upravljanja okolišem i sustava upravljanja zdravljem i sigurnosti na radu.
• Pomaže u proizvodnji, kvalitetno priprema svitkove za valjanje i žarenje, provodi prijevoz materijala dizalicom i viličarom, sudjeluje u izmjeni alata, provodi vaganje proizvoda, priprema palete za pakiranje, pakira proizvode u skladu s uputama, priprema čelične i kartonske cijevi za radne naloge koji su u proizvodnji.
• Odgovornost za upotrebu osobne zaštitne opreme i za poštovanje uputa za siguran rad.

Ugovor o radu sklapa se na neodređeno radno vrijeme uz probni rad.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Posloprimac
Razina obrazovanja:
• Srednja škola 3 godine
• Srednja škola 4 godine
Vozački ispit: Kategorija B
Radno iskustvo: 3 mjeseca

Kontakt
• osobni dolazak: IMPOL – TLM D. O. O., ULICA NARODNOG PREPRODA 12,
• pisana zamolba: IMPOL – TLM d. o. o., Ulica Narodnog preproda 12,
• e-mailom: [email protected]
Vozačka dozvola:
B