Mesar / Radnik u klaonici (m/ž)

Mjesto rada:
England
Rok prijave:
30.06.2018.
Plaća:
od 1 858 € do 2 256 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo više od 100 djelatnika za rad u sektoru prerade mesa.
Niže je naveden opis radnih mjesta na puno radno vrijeme. Ne radi se o privremenim poslovima već o se nudi stalno zaposlenje.
Konkretno, trebamo sljedeće osoblje:

Mesari- govedina, janjetina ili svinjetina - Imamo 80 slobodnih radnih pozicija na brojnim mjestima u Velikoj Britaniji.

Radnici u klaonici- 10 radnih mjesta za govedinu i 10 za svinjetinu. Poželjno je i osoblje za rad s janjetinom

Rezači mesa- 20 osoba za govedinu i 20 za svinjetinu.

Ono što zaista trebamo su ljudi koji su radili u tvornicama za preradu mesa (NE ljudi iz manjih mesnica): kvalificiranim kandidatima možemo ponuditi visoku plaću i pomoć pri preseljenju i putovanju u Veliku Britaniju.

We are looking for >100 staff to work for us in the meat processing sector.
All of the below are full time, fully employed positions… NOT temporary jobs, but permanent opportunities.
Specifically, I need the following staff..
Butchers – Beef, Lamb or Pork - I have 80 vacancies here in a number of UK locations.
Slaughtermen (Skilled Abattoir staff), 10 Beef and 10 pork Slaughtermen required. I can always use Lamb Slaughtermen as well.
Trimmers. 20 beef trimmers, & 20 pork trimmers.
What we really need are people who have worked in meat processing factories (NOT people from a retail butchers shops) – these people we can offer good rates of pay, and assistance in relocating and travelling to the UK.
Posebne pogodnosti:
Rad kod nas u Velikoj Britaniji nudi mnoge prednosti. Očito su plaće daleko veće, ali isto tako, visoki su i troškovi života.
Možete očekivati zaradu od 14.000 HRK mjesečno, iako plaćamo tjedno, pa je vjerojatnije da ćete zaraditi ekvivalent od 3.400 HRK tjedno. To je iznos prije nego što vas oporezuje britanska vlada. Nakon oporezivanja, ostaje Vam ekvivalent od 2.500 kn tjedno. Od ovog iznosa plaćate smještaj i ostale troškove stanovanja. To ne plaća vaš poslodavac.
Ipak, dobit ćete mirovinu, godišnji odmor od 5 do 6 tjedana - pa ako vam prosječni radni tjedan iznosi 35 sati, kada odete na godišnji odmor, biti ćete plaćeni prema prosječnoj tjednoj plaći.
Također, možemo Vam ponuditi pomoć u planiranju Vašeg putovanja i upoznati Vas s iznajmljivačima koji Vam mogu ponuditi niz smještajnih kapaciteta koji odgovaraju vašem proračunu.
Obično uvijek pokušavamo pomoći da pronađete smještaj blizu radnog mjesta. Međutim, ako namjeravate doći u Veliku Britaniji automobilom, možete dobiti osiguranje za vožnju u inozemstvu po vrlo povoljnim cijenama, daleko jeftinije nego što će Vas doći korištenje javnog prijevoza ili kupnja vozila i njegovog osiguranja nakon što dođete u Veliku Britaniju.

Coming to work with us in the UK offers many benefits. Obviously the Salaries are far higher. but so too are the costs of living. You can expect to earn @14,000 HRK per month, although we pay weekly, so it is much more likely that you will earn the equivalent of 3,400 HRK per week. That amount is before you are taxed by the British government. After tax you should still clear the equivalent of 2,500 HRK per week.. from this you will need to pay for your accommodation and other normal living expenses. These are not paid for by your employer.
You will though, receive a pension, 5.6 weeks paid holiday per annum (pro rata) - so if your average working week is 35 hours, when you take holiday you will be paid that average as a weeks holiday pay.
We can also offer you assistance in planning your travel itinerary and introducing you to landlords who can offer you a range of accommodations to suit your budget.
Typically we always try to help you to find a property that is close to the place you will work. However, if you are planning to come to the UK and you have a car, then i would recommend that you drive over, you can get insurance for driving abroad at very reasonable prices, far cheaper than it will cost you to use public transport or buy a vehicle and insure it after you get to the UK.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
United Kingdom

Ako želite raditi za nas kao mesar, radnik u klaonici ili rezač mesa, morate imati iskustva u radu u tvornici za preradu mesa te, idealno, biti specijaliziran za preradu govedine, svinjetine ili janjetine.
Interesira nas Vaše iskustvo, a ne stručna sprema.

If you are looking to work for us as a skilled butcher, slaughterman or trimmer, you must have worked in a meat processing factory and ideally have specialised in processing Beef, Pork or Lamb.
It is your experience that we are interested in, not your academic qualifications.
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine