Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 05.11.2021. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Menadžer/menadžerica zakupa  HZZ OGLAS

- dana do isteka
PROPERTA d.o.o. za poslove upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
05.11.2021.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
e-mailom: portanova@portanova.hr
Ostale informacije:
Opis poslova: Upravljanje zakupima: Istraživanje i analiza tržišta, kontaktiranje potencijalnih zakupnika, prezentacija ponude trgovačkog centra
Procesuiranje upita, izrada i slanje ponuda te ishođenje očitovanja na iste
Pregovaranje o uvjetima ulaska u centar, pregovaranje o eventualnim izmjenama uvjeta tijekom boravka u centru
Koordinacija pripreme ugovora o zakupu
Osiguravanje provedbi odredbi iz ugovora o zakupu
Priprema i administracija dokumenata koji se odnose na zakup
Praćenje naplate zakupnika

Izvještavanje Izrada raznih analiza i izvještaja za odjel zakupa

Suradnja s drugim odjelima
Uvjeti: mag./VSS (ekonomija ili pravo)
Izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu (prevođenje ugovora)
Napredno korištenje MS Office paketa (osobito Excela)
Razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
Sistematičnost i preciznost u radu
Sposobnost planiranja i samoorganizacije
Radno iskustvo minimalno 2 godine
Poslodavac nudi: Motivirajuće radno okruženje
Stabilan i siguran posao
Rad na neodređeno s probnim rokom
Kandidat treba dostaviti: E-radnu knjižicu
Preslik osobne iskaznice
Preslik diplome
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
117763911
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje