Mehatroničar / Elektroničar (m/ž)

Mjesto rada:
Zabok
Rok prijave:
20.03.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Valoviti papir Dunapack d.o.o. sastavni je dio Prinzhorn Grupe koji zapošljava približno 7000 ljudi u 15 zemalja, a nalazi se među tržišnim liderima u reciklažnoj, papirnoj i ambalažnoj industriji.
Zbog proširenja proizvodnih kapaciteta te povećanja opsega poslovanja, tražimo odgovornu, otvorenu i proaktivnu osobu koja će se pridružiti postojećem uspješnom timu na poziciji:

MEHATRONIČAR/ ELEKTRONIČAR (m/ž)

YOU WILL.

ODGOVORNOSTI
• poslovi industrijskog održavanja
• održavanje elektroničkih, električnih, pneumatskih i hidrauličkih uređaja i opreme
• defektaža kvarova i popravak neispravnih uređaja i opreme
• kontrola i održavanje kontinuirane ispravnosti strojeva sukladno tehničkoj dokumentaciji i internim planovima održavanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI
• srednja stručna sprema, mehatroničar ili elektroničar
• usmjerenost na timski rad
• osnovno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• razvijene vještine rada na računalu - MS Office paket
• spremnost na smjenski i noćni rad, te rad vikendom po potrebi
• motiviranost za daljnje učenje i usavršavanje

WE WILL.

NUDIMO
• stalni radni odnos uz probni rad
• kontinuirani program stručnog usavršavanja
• dinamično radno okruženje
• osiguranje toplog obroka
• isplata naknade za prijevoz
• mogućnost napredovanja
• dodatno usavršavanje i edukaciju
• stabilna primanja

Ukoliko ste zainteresirani za rad u tvrtki koja je jedan od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi, pošaljite svoju zamolbu sa životopisom, poštom na adresu Valoviti papir Dunapack d.o.o., Trebež 2, Zabok ili elektroničkom poštom na e-mail adresu: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro