Mehaničar/mehaničarka (m/ž)  HZZ OGLAS

NAUTIČKI CENTAR KOMIŽA, d.o.o. za usluge u nautičkom turizmu, ostale lučke usluge, komunalne djelatnosti i graditeljstvo
Mjesto rada:
Komiža
Rok prijave:
28.06.2022.

Mjesto rada:
KOMIŽA, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: UVJETI: KV, SSS
Opća zdravstvena sposobnost za rad
Stručna osposobljenost za rukovanje strojevima i alatima (ukoliko kandidat nema stručnu osposobljenost dužan je odmah pristupiti stručnom ispitu).
Vozačka dozvola B kategorije,
OPIS POSLOVA: Odgovornost za redovno održavanje i servisiranje voznog i plovnog parka, redovna provjera tehničke ispravnosti, vođenje evidencije o izvršenom servisu po voznom i plovnom parku, pravovremena nabavka rezervnih dijelova, materijala i opreme,
Bravarsko-limarski-tokarski poslovi (izrada, montaža, popravci, ugradnja i sl.),
Odgovornost za skladištenje materijala, opreme i dijelova te stanje zaliha,
POTREBNO PRILOŽITI: Zamolbu uz kratki životopis s preslikom osobne iskaznice
Dokaz o stručnoj spremi,
Preslik vozačke dozvole,
Potvrde o stručnoj osposobljenosti (ukoliko ih kandidat posjeduje)
Uvjerenje o nekažnjavanju
ADRESA ZA DOSTAVU PRIJAVE: Prijave dostaviti na: [email protected] , navesti: Ponuda za radno mjesto – Mehaničar (M/Ž). Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati, kao ni prijave onih kandidata koji ne udovoljavaju uvjetima. PRAVO PREDNOSTI: Osobe koje se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, članku 48.f. Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata, članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom, dužne su u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu. Osobe koje se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju prema članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, uz prijavu na natječaj dužne su priložiti, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze prema popisu dostupnom na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje//Popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju.pdf . Prijavom na natječaj smatra se da je dana i privola za obradu i objavu osobnih podataka vezano za realizaciju ovog natječaja. Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati, kao ni prijave onih kandidata koji ne udovoljavaju uvjetima. Poslodavac zadržava pravo poništiti natječaj i/ili ne prihvatiti niti jednu od dostavljenih ponuda.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
124228308
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje