Mehaničar (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Valinge d.o.o. je hrvatska tvrtka u vlasništvu švedske Välinge Innovation AB koja je vodeća svjetska tvrtka u industriji podova i namještaja. Srž tvrtke je intelektualno vlasništvo, inovativni proizvodi i tehnologije, a tijekom posljednjih nekoliko godina postala je i proizvodna tvrtka. Trenutno ulažemo u najsuvremeniji pogon za proizvodnju drvenih podova u Ogulinu i tražimo ključne osobe za rad na najvišoj razini.

Ključni zadaci:
• Održavanje i popravak radnih linija, strojeva i pribora
• Remont postrojenja,
• Provođenje preventivnih pregleda i servisa strojeva prema planu održavanja
• Dijagnostika i interventno otklanjanje kvarova
• Provođenje optimizacije rada pojedinih strojeva
• Vođenje brige i ažuriranje tehničke dokumentacije uređaja i strojeva
• Podrška proizvodnji
• Izvođenje raznih montažnih radova
• Vizualna kontrola strojarsko-mehaničke opreme
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo:
• SSS, VŠS, VSS tehničkog ili drugog odgovarajućeg usmjerenja
• Najmanje jedna godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
• Imate interes za otkrivanjem i rješavanjem problema
• Komunikativna ste i organizirana osoba
• Orjentiran na detalje i pouzdan zaposlenik
• Profesionalizam, želju za učenjem i uklapanjem u korporativni sustav

Radni jezik je hrvatski. Poželjno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu.

Mjesto obavljanja posla: rad na proizvodnoj lokaciji u Ogulinu.

Nudimo:
• Ugodno radno okruženje u međunarodnoj korporaciji
• Redovita iznadprosječna primanja u industriji i plaćeni troškovi obroka
• Osigurani troškovi prijevoza
• Mogućnost stjecanja novih znanja i osobnog razvoja
• Ugovor o radu na neodređeno, puno radno vrijeme, s probnim rokom
• Preuzimanje zanimljivih, izazovnih ali istovremeno zahtjevnih i odgovornih poslovnih zadataka
• Sigurno i stabilno radno okruženje: organizirani zaštitni sustav, dobri radni uvjeti i zaštitna oprema

Za prijavu na natječaj molimo pratite nižu poveznicu.

Sve informacije vezane uz posao možete dobiti na adresi: [email protected]

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola