Medicinski tehničar / Medicinska sestra (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
31.01.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis poslova: •samostalno i sveobuhvatno staranje i njega pacijenata u stacionarnim objektima (bolnicama) ili ambulantama •provođenje mjera lječenja prema lječnički propisanim mjerama •podrška u procesu rehabilitacije •dijagnosticiranje, izrađivanje planova za njegu i dokumentacije •organizacijski i administrativni poslovi Profil zaposlenika: •završena minimum SSS sa zvanjem: medicinski tehničar (i/ili sličnim zvanjem) •sa položenim stručnim ispitom ili nostrificiranom diplomom u Njemačkoj (Anerkennung) •dobre društvene vještine i visoka razina odgovornosti •radno iskustvo •znanje njemačkog jezika – minimum B2 nivo •pouzdanost i sposobnost za samostalan rad Što nudimo: •razina plaće odgovara njemačkim standardima •prijava na puno radno vrijeme •ugovor na neodređeno vrijeme (dugoročni radni odnos) •plaćeno zdravstveno i mirovinsko osiguranje •godišnji odmor u skladu s njemačkim zakonima •fleksibilno radno vrijeme •plaćeni putni kao i troškovi smještaja Uvjeti: Regionalno zaposlenje (rad u okrugu do 70-80 km od prebivališta): fiksna plaća od 18,00 € / h + dnevnica(neoporezivo) 10,00-15,00 € Netto / danu + Dodaci (rad u noćnoj smeni/rad Nedeljom/rad praznicima) Preko-Regionalno zaposlenje: fiksna plaća od 20,00 € Brutto / h + dnevnica(neoporezivo) 10,00-15,00 € Netto / danu + Dodaci (rad u noćnoj smeni / rad Nedeljom / rad praznicima)
Posebne pogodnosti:
Poslodavac nudi smještaj i plaćene putne troškove
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
SSS
Strani jezik:
njemački