Medicinski radnik (m/ž)

5 dana do isteka
Mjesto rada:
Hamburg, München, Stuttgart, Köln i ostali gradovi
Rok prijave:
25.09.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Traži se medicinsko osoblje za razne odjele u privatnim klinikama i bolnicama u Njemačkoj. Nudi vam se prilika zaposlenja u profesionalnom timu, uz atraktivna primanja i organiziran i plaćen smještaj.

Ukoliko ste u navedenom uočili priliku za napredovanje karijere, ljubazno molimo da pošaljete životopis na njemačkom jeziku na ivona.cerovac@myfides.eu. Za sve detalje dostupni smo na broju telefona 0994905409.
Posebne pogodnosti:
- satnica u iznosu od 25 do 30 eura brutto (ili više)

- dodaci za noćni rad, rad nedjeljom i blagdanima

- stalno zaposlenje (ugovor na neodređeno, plaćeno mirovinsko i zdravstveno osiguranje)

- pomoć u dobivanju nostrifikacije diplome

- organiziran i plaćen smještaj u neposrednoj blizini mjesta rada

- plaćeni putni troškovi
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
- državljanstvo jedne od članica EU-a ili posjedovanje važeće radne dozvole u Njemačkoj

- posjedovanje nostrificirane diplome (Urkunde) ili uvjeti za njeno dobivanje

- znanje njemačkog jezika na B2 razini

- višegodišnje radno iskustvo

- organizacijske i dobre društvene vještine te visoka razina odgovornosti

- pouzdanost i sposobnost za samostalni rad
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:
Adresa:
Ulica Škokovica 29, 52100 Pula
Telefon:
0994905409
Kontakt osoba:
Ivona Cerovac

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.