Medicinska sestra / tehničar  HZZ OGLAS

Mjesto rada:
Vis
Rok prijave:
16.04.2023.

Mjesto rada:
VIS, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
mogućnost zaposlenja osobe sa invaliditetom
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
pisana zamolba: S.S. Kranjčevića 12, 21480 Vis
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: Poslovi zdravstvene zaštite i njege korisnika treće životne dobi.
Uvjeti za zapošljavanje: završena srednja medicinska škola općeg smjera za zanimanje medicinska sestra / tehničar,
odobrenje za samostan rad,
jedna godina radnog iskustva,
potvrdu Ministarstva pravosuđa da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak, ne stariji od 90 dana od dana objave natječaja.
Na medicinske sestre / tehničare koji su završili srednje obrazovanje u trajanju od 5 (pet) godina ne odnosi se uvjet iz natječaja koji se tiče jedne godine radnog iskustva.
Kandidati po natječaju dužni su priložiti slijedeće: zamolbu
životopis
preslik svjedodžbe
preslik odobrenja za samostalan rad
preslik dokaza o državljanstvu
potvrdu HZMO-a o radu – pravnom statusu (e-radna knjižica), ne starija od dana objave natječaja
preslik vjenčanog lista ili drugog odgovarajućeg dokaza, u slučaju ako je promijenjeno prezime kandidata.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
131440815
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje