Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 15.06.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Medicinska sestra / Tehničar za rad u operacijskoj sali (m/ž)

- dana
Poslodavac:
My Fides j.d.o.o My Fides j.d.o.o
Kategorija:
Zdravstvo, socijalni rad i skrb
Mjesto rada:
Okolica Munchena
Rok prijave:
15.06.2018.

Opis radnog mjesta: Za našeg klijenta u okolici Muenchena (Njemačka) tražimo medicinske sestre/tehničare za rad u operacijskoj sali.

Prijaviti se možete slanjem životopisa na mail adresu irena.mirkovic@myfides.eu s naznakom "Medicinske sestre/tehničari - operacijska sala"
Za više informacija nazovite: +385 91 3838 327

OPIS POSLA:

- timski rad u operacijskoj sali
- opći poslovi njege kiruških bolesnika
- asistiranje kod operacijskih zahvata
- strukturirani plan rada prema konceptu obuke na području abdominalne, vaskularne, ortopedske, ginekološke, traumatološke i kralježnične kirurgije
Posebne pogodnosti:- stalno radno mjesto s uvjetima prema tarifnom ugovoru (TVöD)
- daljnje usavršavanje
- primanja prije priznavanja diplome 2.150,00 € brutto
- primanja nakon priznavanja diplome 2.575,00 € brutto do 2.732,00 € brutto
- dodaci na plaću: za noćne smjene, rad vikendom i praznikom, božićnica
- smještaj od klinike
- mogućnost usavršavanja znanja njemačkog jezika organizirano od strane poslodavca
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Inozemstvo
Država:Njemačka

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:- srednja stručna sprema - medicinska sestra/tehničar
- položen stručni ispit
- radno iskustvo
- radno iskustvo u operacijskoj sali je prednost
- poznavanje njemačkog jezika
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Strani jezik:njemački
Poznavanje rada na računalu:dobro
Potrebno radno iskustvo:jedna godina
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare