Medicinska sestra / Tehničar (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
26.02.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ms personal & service GmbH – Vas posrednik za poslovni početak u Njemačkoj

Za sve kandidate iz medicinskog područja koji se žele okušati u radu u Njemačkoj, ms personal & service GmbH stoji na raspolaganju kao Vas prvi poslodavac u Njemačkoj.

Tražimo: Medicinska sestra / Tehničar (m/ž)
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Srednja stručna sprema medicinskog smjera
- Minimalo komunikacijsko poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu
- Volja za radom i radnim usavršavanjem

Nudimo:
- Ugovor o radu baziran na njemačkom tarifnom ugovoru
- Posredovanje u zapošljavanju u suradnji s našim klijentima (bolnice, klinike, starački domovi…)
- Pomoć pri administrativnim formalnostima vezanim uz priznavanje i nostrifikaciju dokumenata u Njemačkoj
- Smještaj u Njemačkoj
- Posao u skladu s Vašim željama, znanjima i mogućnostima
- Dinamičan rad u moderno opremljenim ustanovama
- Mogućnost za napredovanje i daljnji razvoj

Nudimo Vam mogućnost trajnog zapošljavanja u nekoj od njemačkih klinika, kao i mogućnost fleksibilnih, raznovrsnih angažmana u različitim privatnim, državnim i sveučilišnim klinikama i staračkim domovima, ovisno o Vašim preferencijama. Uz fleksibilan način rada možete upoznati različite njemačke bolnice kao i različite gradove u kojima ćete tijekom rada živjeti. Ovisno o Vašim željama možete trajno ostati živjeti i raditi u Njemačkoj ili ostati samo jedno određeno vrijeme, koliko Vam odgovara, nakon čega se opet, ako želite, možete vratiti u Hrvatsku.

Naše posredovanje u Vašem zapošljavanju za Vas je potpuno besplatno. Prema nama nemate nikakvih financijskih obaveza.

Ako je nas oglas pobudio Vas interes, pošaljite nam svoj životopis i motivacijsko pismo na njemačkom ili engleskom jeziku, dokaz o stručnoj spremi i potvrdu o poznavanju njemačkog jezika (ukoliko je imate) na adresu gosp. Petera von der Ahé: [email protected]

Za obavijesti na hrvatskom jeziku možete kontaktirati Sandru Blagec od ponedjeljka do petka od 09:00 do 13:00 sati na +49 (0)30 28445990 ili mobitel +49 (0)160 908 76526 (Viber/WhatsApp).

Sljedeci krug intervjua odrzat cemo 8-9. veljace u Sarajevu i 12. veljace u Zagrebu.

Veselimo se Vašoj prijavi!
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro