Medicinska sestra / Tehničar (m/ž/d)

Mjesto rada:
München, Njemačka
Rok prijave:
13.06.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Carecon Seniorenwohnpark smješten je u Vaterstettenu nedaleko od Münchena u Bayernu. Riječ je o privatnom i obiteljski orijentiranom centru za njegu koji se nalazi u središtu prelijepe prirode i uključuje komplekse zgrada za stacioniranu njegu, palijativnu skrb, ambulantnu njegu i WG jedinice za intenzivnu njegu.

U našem centru njega i briga o korisnicima obilježena je ljudskošću i izraženom empatijom. Zalažemo se za održivost i kontinuitet u radu naših zaposlenika - tko kod nas započne svoju karijeru, ne mora se brinuti za budućnost svojeg radnog mjesta.
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
• stimulativna primanja: za radno vrijeme od 38,5 sati tjedno, bruto plaća 2.500,00 eura/mjesečno do priznavanja diplome, nakon priznavanja diplome (Anerkennung) 3.500,00 eura/mjesečno
učenje njemačkog jezika s vlastitim profesorom njemačkog jezika u blizini radnog mjesta i stana;
ugodni i atraktivni stanovi za zaposlenike u blizini mjesta rada i samo 20 minuta od centra Münchena;
• mnogobrojne mogućnosti za usavršavanje i doškolovanje;
• maksimalno fleksibilno radno vrijeme (puno ili pola radnog vremena);
• fleksibilno radno vrijeme za majke s malom djecom;
• ugodna, kompetitivna i dinamična radna okolina;
• ugodan ambijent za rad u mirnom prirodnom okruženju;
• moderan i inovativan koncept rada koji stavlja potrebe korisnika i štićenike našeg centra u središte - njihove individualne potrebe i aktivnosti svakodnevno se usklađuju;
• obiteljski orijentiran poslodavac s visokim osjećajem odgovornost.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Stečena znanja i vještine:
• završena srednja medicinska škola;
• važeće odobrenje za samostalan rad;
• poželjno iskustvo u radu s pacijentima minimalno godinu dana;
• poželjno, ali nije presudno i relevantno poznavanje njemačkog jezika.

Što očekujemo:
• proaktivnost, želju za učenjem, usvajanjem novih znanja i vještina i usavršavanjem;
• predanost, odgovornost i disciplinu;
• spremnost na timski rad.

Prijavi je potrebno priložiti: Životopis, molbu i odobrenje za samostalan rad.

Kontakt podaci za slanje dokumenata i dodatna pitanja: g. I. Ognjanović - [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina