Medicinska sestra / tehničar - dentalni asistent (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
15.06.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Poslodavac je moderna poliklinika u Rijeci.

Posebne pogodnosti:
- stalan posao u top poliklinici
- plaća po dogovoru s poslodavcem, atraktivni uvjeti za iskusne i samostalne kandidate
- poslodavac nudi pomoć oko pronalaska smještaja, no isti nije plaćen
- mogućnost zapošljavanja non-EU kandidata ukoliko se služe hrvatskim jezikom i imaju važeću licencu
Vrsta posla:
stalni radni odnos

- min. završeno srednjoškolsko obrazovanje za Medicinsku sestru, tehničara ili dentalnog asistenta
- odrađen staž i važeća dozvola za rad
- iskustvo je poželjno, nije uvjet ako je osoba voljna učiti
- očekuje se samostalnost u radu, profesionalnost, odgovornost, preciznost i fokusiranost
- spremnost na preseljenje u Rijeku ili okolicu zbog posla
- spremnost na rad unutar navedenog radnog vremena prilagođenog stranim pacijentima
(utorak-subota radni dani, nedjelja i ponedjeljak su neradni dani)

ŽIVOTOPIS
▪ životopis na hrvatskom ili engleskom jeziku
▪ obvezan datum i mjesto rođenja
▪ obvezna fotografija u zaglavlju životopisa
▪ obvezan važeći kontakt e-mail adresa i mobilni telefon
▪ navesti radno iskustvo po periodima s punim nazivom poslodavca te mjestom rada
▪ ukoliko imate reference iz drugih dentalnih laboratorija, molimo poslati
▪ sken diplome ili certifikate tražimo u daljnjem procesu

Molim poslati najnoviji životopis s fotografijom te nazivom MED SESTRA/TEHNIČAR – DENTALNI ASISTENT u predmetu e-maila na adresu: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola