Medicinska sestra / Primalja (m/ž)

Mjesto rada:
Frankfurt am Main, Njemačka
Rok prijave:
10.06.2017.
Plaća:
od 1 327 € do 2 389 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Medical work solution je firma koja sa svojim dugogodišnjem iskustvom i znanjem o migraciji medicinskih radnika iz inozemstva posreduje radnike iz drugih zemalja u njemačke bolnice.
Razlikujemo se od drugih jer smo obiteljska institucija koja i sama ima puno iskustva oko rada u bolnicama.

Medical work solution posreduje u ime bolnica (više bolnica u Frankfurtu i okolici) medicinske sestre/tehničare i primalje u Njemačku.

Izričito posredujemo na odjeljenja kao sto su: intenzivna, dječja intenzivna, porodilište, operativnu salu i anesteziologiju.

Možete biti sigurni da vas nećemo proslijediti kao pomoćnu radnu snagu u neki starački dom, mi vas izričito prosljeđujemo kao kvalificiranu medicinsku sestru/tehničara ili primalju!

Zato očekujemo:
• da ste spremni uciti njemacki jezik
Posebne pogodnosti:
Mi:
• se brinemo oko papirologije i posjeta u uredima
• preuzimamo za vas proces priznavanja vaše škole u Njemačkoj (Anerkennung)
• organiziramo da radite u bolnicama po vašoj završenoj struci (kao primalja/medicinska sestra/tehničar)
• preuzimamo nakon proslijeđivanja veliki iznos trošaka vezano za učenje njemačkog jezika
• ne primamo nikakve provizije od vas niti vam naplaćujemo naše usluge
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Vi:
• imate završenu medicinsku (ili visu medicinsku) školu kao medicinska sestra/tehničar ili primalja
• imate vise od 4 godina radnog iskustva te ste flexibilni i možete se snaći u stresnim situacijama
• govorite njemački ili ste voljni naučiti ga

Ako smo pobudili vas interes stupite u kontakt sa nama.
Pošaljite Vašu poslovnu molbu sa životopisom putem mail-a na: [email protected].

Za daljnje informacije možete nazvati na sljedeće brojeve:
Hrvatski gosp. Nikolina Gugic : 004917672909682
Njemački gosp. Uta Fischer : 00496196652123

Možete nas naći i na Facebook-u:
http://www.facebook.com/medicalworksolution/ ili na našoj WEB stranici: www.medical-work-solution.com

Radujemo se na vas!
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
četiri godine