Maser - kozmetičar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
05.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Salon ljepote "Amplissime" djeluje kao City Spa s 15 godina tradicije i iskustva u pružanju profesionalnih kozmetičkih usluga kompletne njege lica i tijela, manikure, pedikure, masaže.

U potrazi smo za novim članom našeg tima - maserom - kozmetičarom (m/ž).

Opis radnih zadataka:
- samostalno obavljanje tretmana
- ugodna komunikacija s klijentima, razumijevanje njihovih želja
- priprema prostora i uređaja
- održavanje i briga o prostoru, opremi i uređajima
- briga o narudžbi potrošnih materijala
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- nakon probnog roka, stalni radni odnos
- rad s vrhunskim kozmetičkim proizvodima i uslugama
- edukacije i stručna usavršavanja
- mentoriranje od strane iskusnih kozmetičarki
- rad u mladom i proaktivnom timu
- rad u ugodnom i relaksirajućem prostoru

Plaća između 4.000 i 6.000kn ovisno o iskustvu i znanju.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- završena srednja strukovna škola
- osim osnovnog znanja poželjno je znanja egipatske depilacije, trajnog laka i pedikure
- poželjno radno iskustvo
- poželjno osnovno poznavanje konverzacije na engleskom
- komunikativne, susretljive osobe s željom za napredovanjem

Potrebno je priložiti životopis.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski