Manager za promociju i organizaciju eventa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
17.09.2019.

Strana kompanija sa višegodišnjim iskustvom u području prodaje modernih kućanskih rješenja koja podižu razinu zdravlja i udobnost života poziva zainteresirane i visokomotivirane kandidate da svojim iskustvom doprinesu razvoju i zajedničkom uspjehu.

Tražimo odgovorne, samoinicijativne i pozitivne osobe sa izraženim komunikacijskim, socijalnim i organizacijskim vještinama koja će s puno energije i volje obavljati posao:

MANAGER ZA PROMOCIJU I ORGANIZACIJU EVENTA (M/Ž)
Mjesto rada: Zagreb

Opis posla:

  • Kompletna organizacija i promocija dogadaja – cijela Hrvatska
  • Aktivna komunikacija s klijentima i dobavljacima
  • Razvoj i praćenje novih trendova
  • Vođenje i ažuriranje baze podataka
  • Izvještavanje
  • Sudjelovanje u marketinškim kampanjama povezanim sa strukom
  • Ostali poslovi u okviru stručnosti i po nalogu nadređenih

Što očekujemo od novih članova tima?

  • Napredne organizacijske, komunikacijske, prezentacijske i međuljudske vještine
  • Snalažljivost, kreativnost i smisao za postavljanje prioriteta
  • Fleksibilnost, ljubaznost
  • Osnovno poznavanje digitalnih marketinških alata
  • Tražimo osobu spremnu na sve izazove - nepredvidljivost, kratki rokovi, snalaženje i last-minute improvizacija su samo neke od specifičnosti s kojima se srećemo svaki dan
  • Vozačka B kategorije

Što novi članovi tima mogu očekivati od nas?

  • Ugovor na neodređeno s probnim rokom od 6 mjeseci
  • Stimulativna primanja (uz fiksni dio dolaze i vrlo atraktivni bonusi za dobro obavljen posao)
  • Sav potreban alat za posao (mobitel, službeni automobil, laptop)
  • Posao u ugodnoj atmosferi
  • Posjećivanje prekrasnih mjesta i upoznavanja zanimljivih ljudi
  • Fleksibilno radno vrijeme

Način prijave:
Molimo poslati najnoviji CV putem Brze prijave ili na e-mail: [email protected] s napomenom: 'MANAGER ZA PROMOCIJU I ORGANIZACIJU EVENTA (M/Ž)'.

Welmax premium d.o.o.
Kameniti stol 12a, 10000 Zagreb
www.welmax.hr