Manager za kreaciju,promociju,prezentaciju i prodaju hotelskih proizvoda (m/ž)

Mjesto rada:
Sesvete-Zagreb
Rok prijave:
30.09.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
OPIS POSLA
- kreacija promocijskih koncepcija i strategija za hotelske proizvode
- promocija hotelskih proizvoda i usluga putem promocijskih kanala.
- družtvenih mreža
- izrada banera i dr. oglasa
- kreacija nagradnih natječaja i igara
- ažuriranje web stranice
- pisanje blogova
- razvoj i praćenje novih trendova u promociji
- izrada baze klijenata
- neposredna prezentacija proizvoda i usluga klijentima u hotelu i na sajmovima
- ugovaranje i prodaja proizvoda i usluga te naplata istih
Posebne pogodnosti:
ŠTO NUDIMO
- stalni radni odnos
- pozitivna radna atmosfera
- gratis usluge konzumiranja hrane i pića
- stimulativna primanja
- dodatna edukacija
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI
- radno iskustvo u promociji i prodaji
- kreativnost,poticajnost,odgovornost
- izraziti smisao za prodaju i timski rad
- komunikativnost, snalažljivost, fleksibilnost
- žurnost u izvršavanju preuzetih obveza
- sposobnost obavljanja nekoliko poslova istodobno
- stručna sprema: VŠS, VSS, ugostiteljskih, ekonomskih i socijoloških smjerova
- znanje stranog jezika: engleski (napredno), drugi jezik prednost
- poznavanje rada na računalu: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet
- potrebno radno iskustvo: min. 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Vaše ponude sa životopisom, poslati do do 30.09.2019.
na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina