Maler (m/ž)

Mjesto rada:
Villingen-Schwenningen, Njemačka
Rok prijave:
06.08.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
TEMPUS OCTO d.o.o. je tvrtka koja se bavi poslovima posredovanja pri zapošljavnaju, evidentirano u Knjigu evidencije pravnih i fizičkih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod rednim brojem 118/19 na temelju rješenja Ministarstva rada i mirovinskog sustava, KLASA: 102-02/19-03/47, URBROJ: 524-04-01-01/5-19-2

Za potrebe njemačkog klijenta tražimo više osoba za rad na poziciji: Maler m/ž

Opis posla:
- pripremanje zidova za bojanje struganjem, čišćenjem i izravnavanjem
- bojanje unutarnjih i vanjskih zidova
- ostali soboslikarski poslovi
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- zaposlenje po njemačkim uvjetima – njemački poslodavac, ugovor na neodređeno vrijeme (dugoročni radni odnos)
- plaća: 2000€ netto za mjesečni fond sati (mogućnost prekovremenog rada), godišnji 30 dana, plaćen godišnji odmor i božićnica
- prijava i plaćeno njemačko zdravstveno i njemačko mirovinsko osiguranje
- mogućnost tjednog predujma za tekuće troškove već nakon prvog odrađenog tjedna
- kontakt osoba sa znanjem hrvatskog jeziku
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- relevantno radno iskustvo
- obavezno državljanstvo EU
- obavezno znanje njemačkog jezika – srednja razina – nije potreban certifikat

Molimo kandidate da se NE prijavljuju ukoliko ne znaju raditi posao za koji se prijavljuju.
Molimo kandidate koji ne mogu ići na rad minimalno 6 mjeseci u Njemačku da se ne prijavljuju.
Kandidati trebaju znati osnove komunikacije na njemačkom jeziku

Ako ispunjavate gore navedene uvjete, pošaljite nam svoj životopis na hrvatskom i njemačkom jeziku putem linka za prijavu.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, prijave pohranjujemo u TEMPUS OCTO bazu kandidata. U skladu s Općom uredbom o zaštiti osobnih podataka, s dostavom Vaših podataka, slažete se a automatskom obradom istih. Zahvaljujemo na razumijevanju. Radujemo se Vašim prijavama!

TEMPUS OCTO d.o.o. je tvrtka koja se bavi poslovima ustupanjem radnika korisnicima za privremeno obavljanje poslova, upisana u Knjigu evidencija agencija za privremeno zapošljavanje koja se vodi u Ministarstvu rada i mirovinskog sustava, pod brojem 180/18, Klasa: 102-02/18-04/02, Urbroj: 524-04-01-01/3-18-2.
Strani jezik:
njemački