Majstor (m/ž)

Mjesto rada:
Weinheim / Ludwigsburg, Njemačka
Rok prijave:
29.07.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Posao u Njemačkoj – za potrebe klijenta tražimo odgovornu i motiviranu osobu za rad na poziciji: Majstor (m/ž)

Za našeg vrlo uspješnog poslovnog partnera iz Njemačke, aktivnog u domeni izgradnje i obnove objekata, tražimo više radnika za rad na poziciji Majstor m/ž

Opis posla:

Elektro usluge, izrada prepravke i popravci elektro instalacija

Polaganje pločica

Izvođenje malerskih radova

Izvođenje manjih popravaka
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
Ugovor o radu s njemačkim poslodavcem

Stalni radni odnos

Mjesečna primanja do 3500 € (primanja u skladu s kvalifikacijama i radnim iskustvom)

Daljnja usavršavanja i edukacije radnika
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:

Srednja stručna sprema

Državljanstvo EU ili ubrzo termin za vizu

Znanje njemačkog jezika na A2 razini

Mjesto rada: Weinheim / Ludwigsburg

Ako ste spremni prihvatiti izazove koje nosi pozicija Majstor m/ž prijavite se slanjem Vašeg životopisa i zamolbe za posao.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, prijave pohranjujemo u TEMPUS OCTO bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju. Radujemo se Vašim prijavama!

TEMPUS OCTO d.o.o. je tvrtka koja se bavi poslovima ustupanjem radnika korisnicima za privremeno obavljanje poslova, upisana u Knjigu evidencija agencija za privremeno zapošljavanje koja se vodi u Ministarstvu rada i mirovinskog sustava, pod brojem 180/18, Klasa: 102-02/18-04/02, Urbroj: 524-04-01-01/3-18-2.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački