Magistar farmacije (m/ž)

Mjesto rada:
Mošćenica
Rok prijave:
15.12.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Traži se odgovorna i samostalna osoba, spremna za rad u uhodanom timu za rad kao magistar farmacije (m/ž).

Opis posla:
- ljekarničke usluge koje obuhvaćaju kontakt s pacijentima, primanje i obrada recepata
- fakturiranje recepata i doznaka prema HZZ-u
- evidentiranje dnevnika analiza, knjige rokova i narkotika
- rad na računalu i MS Office programima
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- edukacije i usavršavanja
- zaposlenje na neodređeno vrijeme
- puno radno vrijeme
- naknada za prijevoz: u cijelosti
- službeni automobil
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- završen diplomski studij farmacije
- položen stručni ispit
- važeće odobrenje za samostalan rad - licenca (HLJK)
- poznavanje rada na osobnom računalu
- potreban položen stručan ispit sa licencom za rad

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za Brzu prijavu ili na broj tel. +385 98 916 1662
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro