Logoped (m/ž)

Mjesto rada:
Sveti Ivan Zelina
Rok prijave:
27.09.2017.
Plaća:
od 664 € do 929 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
- sudjeluje u otkrivanju, identifikaciji i utvrđivanju stupnja i vrste teškoće u razvoju
- sudjeluje u zadacima prijema i razvrstavanja djece s teškoćama u razvoju odgojne skupine
- ostvaruje neposredni rad ( grupni, individualni) s djecom koja imaju posebne potrebe u razvoju govora
- upoznaje roditelje-staratelje s vrstom i stupnjem govorne teškoće,
- daje stručne upute za rad s djetetom na otklanjanju i ublažavanju teškoća,
- sudjeluje u edukaciji roditelja iz područja logopedije putem individualnog ili grupnog rada
- radi na realizaciji svog programa permanentnog stručnog usavršavanja
- radi na pripremanju stručnih uputa, informacija i drugih materijala vezanih za unapređivanje procesa njege i odgoja djece s teškoćama u razvoju ili posebnim potrebama u razvoju govora
- prati inovacije, primjenjuje ih u procesu njege i odgoja djece s teškoćama u razvoju koja se nalaze u programima predškolskog odgoja
Posebne pogodnosti:
prijevoz plaćen u cjelosti
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
- Uvjeti :
- ispunjava uvjete za logopeda prema odredbama Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (čl. 24. i 25.) – NN, br. 10/97, 107/07 i 94/13 i Pravilnika o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću - NN, br. 133/97
- nema zapreka za zasnivanje radnog odnosa sukladno članku 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju

Uz pisanu prijavu na natječaj (vlastoručno potpisanu) potrebno je priložiti sljedeće dokumente u izvorniku ili ovjerenoj preslici:
- dokaz o stečenoj stručnoj spremi
- dokaz o položenom stručnom ispitu ili dokaz o ispunjavanju uvjeta iz čl. 32. Pravilnika o načinu i uvjetima polaganja stručnog ispita odgojitelja i stručnih suradnika u dječjem vrtiću (NN, br. 133/97, 4/98)
- potvrdu iz elektroničke baze podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o dosadašnjem radnom iskustvu
- domovnica
- životopis
- dokaz o nepostojanju zapreka za zasnivanje radnog odnosa sukladno članku 25. Zakona o
predškolskom odgoju i obrazovanju i to:
a) uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od 30 dana od dana objave ovog natječaja)
b) uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak (ne starije od 30 dana od dana objave ovog natječaja)
c) uvjerenje/potvrdu nadležnog Centra za socijalnu skrb da kandidatu nije izrečena mjera za zaštitu dobrobiti djeteta ( ne starije od 30 dana od dana objave ovog natječaja), te
d) pisanu izjavu kandidata (vlastoručno potpisanu) kojom pod materijalnom i kaznenom odgovornošću izjavljuje da za njegov prijem u radni odnos ne postoje zapreke iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina