Liječnik specijalizant iz kardiologije (m/ž)

Mjesto rada:
Krapinske Toplice
Rok prijave:
14.03.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Liječnik specijalizant iz kardiologije - 2 izvršitelja (m/ž)

Rad na određeno vrijeme s mogućnošću stalnog radnog odnosa.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
OPĆI UVJETI:
- Završen integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine
- odobrenje za samostalan rad (licenca)
- znanje hrvatskog jezika
- znanje jednog stranog jezika
- dobro poznavanje rada na osobnom računalu
- vozačka dozvola B kategorije

Uz prijavu na natječaj kandidati trebaju dostaviti slijedeće dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja:
- zamolbu
- životopis
- presliku domovnice
- presliku diplome
- presliku uvjerenja o položenom stručnom ispitu
- presliku odobrenja za samostalan rad

Rok za podnošenje prijava je 21 dan od dana objave natječaja.

Sukladno Zakonu o ravnopravnosti spolova na ovaj natječaj mogu se ravnopravno javiti osobe oba spola.

Prijave s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta iz natječaja podnose prijavom na link ili poštom na adresu:

Magdalena – klinika za kardiovaskularne bolesti,
Ljudevita Gaja 2, 49217 Krapinske Toplice
s naznakom „za natječaj“
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Vozačka dozvola:
B