Lakirer / bravar (m/ž)

Adecco je globalni lider u pružanju usluga u području ljudskih potencijala.

Za našeg klijenta, tvrtku koja se bavi projektiranjem elektro sustava, zaštitom i obradom metala, projektiranjem ormara, kućišta i upravljačkih pulteva tražimo osobu za rad na poziciji:

Lokacija: Vodnjan

OPIS POSLA:

  • Razni bravarski poslovi sa limovima debljine do 8 mm
  • Zavarivanje, brušenje, priprema za bojanje, bojanje postupkom plastifikacije metala
  • Održavanje pogona za plastifikaciju
  • Vođenje skladišta boja i ostalog potrošnog materijala

UVJETI:

  • Srednja stručna sprema (bravar, mehaničar, tokar, CNC operater, lakirer)
  • Poželjno iskustvo u sličnim poslovima ali nije uvjet
  • Odgovornost, organiziranost, pouzdanost
  • Kolegijalnost, sklonost ka timskom radu

NUDIMO:

  • Izvrsno radno okruženje u modernom pogonu
  • Ugovor o radu na neodređeno vrijeme nakon probnog roka
  • Odlični uvjeti rada uz ugodnu i poticajnu radnu atmosferu
  • Radno vrijeme: od ponedjeljka do petka u jutarnjoj smjeni od 7-15

Ukoliko si zainteresiran za navedenu poziciju i udovoljavaš navedenim kriterijima, pošalji nam svoj životopis najkasnije do 19.07.2022. klikom na gumb za prijavu ispod oglasa.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020.

Napomena: kontaktirat će se samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.