Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 18.03.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Kv vozač/ica

- dana
UNILINE društvo s ograničenom odgovornošću za turizam, trgovinu i usluge
Kategorija:
Promet i transport
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
18.03.2018.
Mjesto rada:ZAGREB
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 3 godine
Radno iskustvo:4 godine
Vrsta zaposlenja:Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:UNILINE društvo s ograničenom odgovornošću za turizam, trgovinu i usluge
Kontakt:e-mailom: posao@uniline.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: - profesionalni prijevoz klijenata službenim vozilima - profesionalni prijevoz putnika i izleta po nalogu za potrebe turističke agencije - profesionalni odnos s klijentima - pružanje profesionalne usluge u kontaktu s klijentima Uvjeti: - obavezno poznavanje engleskog jezika - obavezno uvjerenje o završenoj prometnoj školi: KV vozač - potrebno je minimalno 4 godine vozačkog iskustva B kategorije - prednost: iskustvo rada u rent a car-u ili turističkoj agenciji - profesionalnost, pouzdanost, komunikativnost Tražimo 1 vozača osobnih automobila i kombija (8+1). Mjesto rada: Zagreb Vrsta zaposlenja: Sezonski Ukoliko ste zainteresirani pridružiti se našem timu, molimo da Vaše ponude sa životopisima dostavite najkasnije do 18.03.2018. na e-mail adresu: posao@uniline.hr Prednost je priložiti pismenu preporuku ukoliko je kandidat ima ali ista nije uvjet prijave. Kontaktirati ćemo samo one kandidate koji uđu u uži krug.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:90892020

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare