Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 16.03.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Kuharica / Kuhar

- dana
Poslodavac:
Ugostiteljski obrt More Ugostiteljski obrt More
Kategorija:
Turizam i ugostiteljstvo
Mjesto rada:
Igrane
Rok prijave:
16.03.2018.

Opis radnog mjesta: Predanost u radu, marljivost, urednost i odgovornost. Uvjeti za rad su idealni(nova kuhinja i radni prostor). Traži se kuharica sa iskustvom rada u sezoni.
Posebne pogodnosti:| Hrana | | Prijava | | Smjestaj | | Placa po dogovoru | | Radno vrijeme od 11.00 - 23.00 h
Vrsta posla:rad na određeno vrijeme, sezonski posao
Županija:Splitsko-dalmatinska županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Predanost u radu, marljivost, urednost i odgovornost. Uvjeti za rad su idealni(nova kuhinja i radni prostor). Traži se kuharica sa iskustvom rada u sezoni.
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:tri godine
Plaća:od 7 000 kn do 12 000 kn
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare