Kuhar / Pomoćni kuhar (m/ž)

Mjesto rada:
Zadar
Rok prijave:
31.03.2018.

Welcome Home!

Želite li raditi za poznatu hotelsku grupaciju Falkensteiner Hotels & Residences koja ima više od 30 hotela u Europi? Zanima li Vas rad u dinamičnoj i izazovnoj radnoj atmosferi? Jeste li proaktivni i ambiciozni? Ukoliko su Vaši odgovori potvrdni, hotelska grupacija Falkensteiner Hotels & Residences je upravo ono što tražite!

Nadamo se da ćete se pridružiti našem timu kao:

Kuhar/Pomoćni kuhar (m/ž) - Punta Skala d.o.o.

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:

  • Pranje posuđa, pribora za jelo i čaša te radnih uređaja u kuhinji
  • Pranje podova, hladnjača i kuhinjskih ostava
  • Pridržavanje propisa za higijenu i čistoću na svom području rada
  • Izvršavanje zadataka prema uputama i nalozima kuhara

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS:

  • Najmanje 3 godine radnog iskustva
  • SSS, smjer kuhar/ica
  • Poznavanje engleskog ili njemačkog jezika
  • Praćenje trendova u kulinarstvu
  • Usmjerenost timskom radu

ŠTO VAM NUDIMO:

  • Edukacija i uvođenje u rad pri zapošljavanju
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanje u rastućoj hotelskoj grupaciji
  • Timski rad u stimulativnom radnom okruženju
  • Dodatna usavršavanja u našoj Falkensteiner Akademiji
  • Posebni uvjeti korištenja usluga u svim Falkensteiner hotelima

Veselimo se vašoj prijavi!

Bacite pogled na svoje buduće radno mjesto www.falkensteiner.com