Kuhar na tavici (m/ž)

Mjesto rada:
Hvar
Rok prijave:
27.03.2020.

Kadus d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje u zapošljavanju je agencija koja je osnovana 2005. godine kao izvorna hrvatska agencija, koja od osnivanja do danas radi u cilju postizanja zadovoljstva naših radnika s jedne strane i s druge strane stalnog podizanja kvalitete naše usluge prema klijentima. Naši radnici i klijenti dobivaju od nas kontinuiranu podršku, savjetovanje i informiranost kako bi ostvarili svoje osobne, profesionalne i poslovne ciljeve.

Za klijenta tražimo kandidate za poziciju:

Mjesto rada: Hvar

Opis posla:

  • Priprema mediteranskih i talijanskih jela (npr. rižoto, tjestenina)
  • Kontrola i kvalitetna obrada namirnica
  • Održavanje higijene radne jedinice
  • Sezonski posao

Uvjeti zaposlenja:

  • SSS, prednost certifikati i diplome (prekvalifikacije)
  • Sklonost timskom radu
  • Minimalno 5 godina iskustva u sličnim poslovima
  • Prijave otvorene i za radnike iz regije

Nudimo:

  • Osiguran smještaj i jedan obrok
  • Stimulativna plaća
  • Radnu dozvolu osigurava poslodavac

Molimo zainteresirane kandidate da se prijave slanjem životopisa putem linka 'Brze prijave' ili se prijavite porukom/pozivom na 01/3632 309, 099 51 20 488 i 099 334 1229.

Agencija Kadus d.o.o. je registrirana pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva pod brojem 13/05; KLASA 102-02/05-05/02; URBROJ: 526-08-05-4

Kadus d.o.o. će prikupljene osobne podatke kandidata koristiti isključivo u cilju selekcije i zapošljavanja. Životopisi kandidata vodit će se u bazi kandidata kojom upravlja i koristi se Kadus d.o.o. Osobni podatci kandidata biti će proslijeđeni klijentu u svrhu selekcije i zapošljavanja kandidata.