Kuhar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.03.2023.

N A T J E Č A J za radno mjesto:
Kuhar (m/ž)

Vrsta zaposlenja: Ugovor o radu na neodređeno, nepuno radno vrijeme – 20h/tjedno
Mjesto obavljanja posla: Podružnica SOS - Zajednica mladih Zagreb, (Vidovčica) Zagreb
Rok prijave: 20.03.2023.

SOS Dječje selo Hrvatska brine za djecu bez odgovarajuće roditeljske skrbi, neovisno o njihovoj rasnoj, nacionalnoj i vjerskoj pripadnosti, pruža im ljubav i sigurnost u obiteljskom okruženju, trajan dom i obrazovanje za sretno i mirno djetinjstvo.

U našoj SOS Zajednici mladih koja se nalazi na Vidovčici (sjeverno od Ilice, između Pantovčaka i Šestinskog dola), toplina se jednako širi s kuhala, kao i od kuhara/ice. Naš idealni kuhar ili kuharica prije svega se dobro snalazi u odnosima prema mladima srednjoškolske dobi te je sposoban/sposobna graditi kvalitetne i skladne odnose s njima, a povremeno i prenijeti poneku kulinarsku tajnu te obogatiti mlade novim znanjem i vještinama. Osoba će raditi pola radnog vremena (4 sata dnevno) unutar kojeg će pripremiti ručak, a otvoreni smo i prema umirovljenicima koji su zainteresirani za ovu priliku.

Više informacija o radu SOS Dječjih sela možete pronaći na web stranici www.sos-dsh.hr

Opis posla: Priprema ručka; održavanje higijene kuhinje; odgovornost za ispravnost sredstava za rad, zdravstvenu ispravnost namirnica, zdravstvenu ispravnost obroka; prenošenje vještine kuhanja na mlade te poduka mladih u vezi raspolaganja novcem prilikom nabavke hrane i namirnica.

Uvjeti: SSS ili KV kuhar. Radno iskustvo na poslovima kuhara. Ispravna zdravstvena dokumentacija za obavljanje posla.

Prednosti: Razvijene komunikacijske vještine, usmjerenost na timski rad, odgovornost, pedantnost i ustrajnost. Iskustvo u obavljanju sličnih ili istih poslova. Motiviranost za rad u SOS - Zajednici mladih

Ako ste se pronašli u oglasu, svoj životopis pošaljite nam putem linka za prijavu

Priključi se našem timu i unesi promjenu u živote djece!

*svi naši zaposlenici prije zasnivanja radnog odnosa obavezni su dostaviti potvrdu o nekažnjavanju