Kuhar (m/ž)

3 dana do isteka
Mjesto rada:
Tirol, Austrija
Rok prijave:
05.12.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg poslovnog partnera u mjestu Obergurgl, Austrija tražimo KUHARA (m/ž)!

Vaš novi dom / o poslodavcu

„U našim planinskim kolibama želimo našim gostima pružiti priliku da napune tijelo, um i dušu energijom i snagom za svakodnevni život, i to pred impresivnim kulisama planine Ötztal u opuštenoj, ugodnoj atmosferi.
U našem poduzeću jedni prema drugima odnosimo se pošteno i pouzdano, a poštovanje prema kolegama i naravno prema gostima te njihovo zadovoljstvo našim radom naš je glavni zadatak.

Ovdje, na više od 2.600 m, nudimo kompletnu gastronomsku ponudu po najvišim standardima kvalitete - svaki član našeg tima pridonosi tomu da ispunimo visoka očekivanja naših gostiju!“

Što vam nudimo
• Plaća 2.000,00 euro netto mjesečno
• Šestodnevni radni tjedan, 48 sati
• Radno vrijeme 08:00 - 16:30
• Smještaj u modernim jednokrevetnim sobama
• 13. u 14. plaća proporcionalno prema odrađenim mjesecima
• Sezonski ugovor od 10.11. do 26.04.2023

Posebne pogodnosti
• Televizor, besplatni bežični internet
• Kuhinjica i frižider
• Kupaonica s tušem i WC-om
• Velika kuhinja za radnike
• Besplatna sezonska karta za žičaru Obergurgl/Hochgurgl

Mjesto rada: 6456 Obergurgl, Tirol, Austrija, Inozemstvo
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme, sezonski posao
Županija:
Država:
Austrija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Što od vas očekujemo
• Znanje mjemačkog jezika na razini A1
• Odgovarajuće radno iskustvo
• Spremnost na timski rad

Što trebate učiniti
• Pošaljite svoj životopis i jednu sliku na: bewerbung@eurocareergroup.eu
• Mi ćemo vas kontaktirati u najkraćem mogućem roku i dogovoriti daljnji proces obrade
• Ako imate pitanja, telefonski nas možete kontaktirati radnim danom na: 095 553 8151 ili na 095 383 5899
Strani jezik:
njemački

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:
Adresa:
Kamik 24, 52100 Pula
Županija:
Istarska županija
Telefon:
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.