Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 01.07.2021. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Kuhar (m/ž)

- dana do isteka
Mjesto rada:
Kanada
Rok prijave:
01.07.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Imate iskustvo i želite da se na legalan način preselite u Kanadu, državu koja je po svim standardima jedna od najboljih za život? Pomoću našeg programa i iskustva je to moguće!

Program Work experience Kanada je nastao zbog velike želje da pomognemo i olakšamo proces imigracije onima koji žele ljepšu budućnost sebi i svojoj obitelji i onima koji žele da se usavršave u svojoj struci. Naše veliko iskustvo i jaka, dugogodišnja suradnja s certificiranim agentima za imigraciju iz Kanade će Vam biti na raspolaganju ako se odlučite na ovaj korak u bolje sutra!

Naše iskustvo je počelo 2005. godine, kada smo sudjelovali u programu studentske razmjene Work & Travel USA. Te godine rodila se ideja o Experience-u, kao rezultat vizije i strasti dvojice prijatelja koji su svoja iskustva htjeli prenijeti drugima i pomoći im da iskuse život, rad, multikulturalnost, samostalnost i odgovornost u drugačijoj sredini. Tokom posljednjih 16 godina postojanja naše agencije, uspjeli smo uljepšati i obogatiti život mnogim mladim ljudima i na to smo izuzetno ponosni!
Posebne pogodnosti:
Benefiti:
- Stjecanje neprocjenjivog radnog iskustva u Kanadi
- Mogućnost dobivanja permanent residence-a
- Život u jednoj od najnaprednijih država svijeta
- Odlična zarada
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Kanada

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Minimum srednja škola
- Znanje engleskog jezika
- Bogato radno iskustvo

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
tri godine