Kuhar (m/ž)

Mjesto rada:
Jadranska obala i otoci
Rok prijave:
31.03.2019.

KUHAR (m/ž)

Mjesto rada: Jadranska obala i otoci

Opis posla:
  • priprema jela po zadanim recepturama i normativima
  • osiguravanje svih potrebnih namirnica za pripremu jela i briga za njihovo skladištenje
  • odgovornost za zdravstvenu ispravnost pripremljenih namirnica
  • održavanje čistoće i higijene radnog i prodajnog prostora te pribora za pripremu jela
  • savjetovanje kupaca
Od Vas očekujemo:
  • SSS ugostiteljskog smjera (kuhar)
  • 1 godina radnog iskustva na poslovima pripreme hrane
  • usmjerenost na kupce i kvalitetu pružene usluge
  • ljubaznost u komunikaciji i odnosu prema kupcima i kolegama, urednost, odgovornost i spremnost na timski rad
Nudimo Vam:
  • rad u prijateljskim, dobro uigranim timovima
  • uz redovita primanja, plaćene troškove prijevoza i sve dodatke za rad nedjeljom i blagdanom te eventualni prekovremeni rad, zaposlenici u sezoni mogu ostvariti atraktivne mjesečne stimulacije
  • osiguravamo smještaj onima koji nemaju vlastiti
  • ugovor o radu za vrijeme trajanja sezone (od 5. do 9. mjeseca) uz priliku za stalno zaposlenje i napredovanje
  • svi Konzumovi zaposlenici godišnje ostvaruju pravo na božićnicu, uskrsnicu, regres, dar za djecu, privatno zdravstveno osiguranje i još mnoge druge pogodnosti

Prijavite se putem linka za Brzu prijavu do najkasnije 31. 03. 2019.