Kuhar/ica

Mjesto rada:
Novalja
Rok prijave:
30.06.2022.

www.terrapark.hr

KUHAR/ICA

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:

  • Priprema i prezentacija jela prema standardima, procedurama rada i normativima
  • Komunikacija i sinergija u suradnji s osobljem restorana
  • Pridržavanje svih propisa za skladištenje namirnica i održavanje higijenskih standarda
  • Kontrola kvalitete i kvantitete namirnica
  • Stručno i prema troškovima orijentirano korištenje i prerađivanje živežnih namirnica
  • Briga o željama i potrebama gostiju

ŠTO OD VAS OČEKUJEMO:

  • Poželjno dvije godine radnog iskustva u hrvatskoj i/ili internacionalnoj kuhinji
  • Visoka razina odgovornosti i želja za učenjem
  • Fleksibilnost, kreativnost i sklonost timskom radu
  • Pro aktivnost u pristupu poslovanja
  • Brzinu, okretljivost i snalažljivost
  • Usmjerenost na kvalitetu rad i zadovoljstvo gostiju
  • Korištenje kuhinjskog inventara, opreme i uređaja u skladu s namjenom i na ispravan način

ŠTO VAM NUDIMO:

  • Osiguran smještaj i dva obroka na teret poslodavca
  • Edukacija, trening i podršku pri uvođenju u posao kroz mentorstvo
  • Timski rad, dinamično i stabilno poslovno okruženje
  • Mogućnost ulaska u mjeru stalni sezonac nakon sezone
  • Kvalitetni uvjeti rada u ugodnoj i poticajnoj sredini
  • Mogućnost napredovanja unutar tvrtke
  • Mogućnost stručnog usavršavanja i dodatne edukacije

Molimo prijavite se putem donjeg linka za 'Brzu prijavu' ili na e-mail: [email protected]

Terra Park d.o.o. • Primorska 8 • 53291 Novalja
www.terrapark.hr • Kontakt: +385 95 389 6630