Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.

Poslodavac:
Valamar Riviera dioničko društvo za turizam
Kategorija:
Mjesto rada:
Poreč-Parenzo
Rok prijave:
20.06.2020.

O poslu

POREČ-PARENZO, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
71
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Poslodavac:
Kontakt:
osobni dolazak: RADE KONČARA 1A, 52440 POREČ najava na telefon: 052 408106 pismena zamolba: Stancija Kaligari 1, 52440 Poreč putem linka: https://www.dobarposaouvalamaru.com/
Ostale informacije:
opis poslova: Priprema jela, aranžira obroke i izdaje ih. Priprema potrebnu količinu namirnica na osnovu menua, pazi da li su ispravne. Bavi se rezanjem mesa, čišćenjem ribe, rezanjem povrća. Kontrolira kvalitetu i primjenjuje mjere zaštite na radu. / Prepares meals, arranges and issues them. Prepares the required amount of food based on the menu. His tasks include as well: preparation of meat , fish cleaning, cutting vegetables. Applies workplace safety and protection measures Uvjeti: SSS - KV Kuhar Poznavanje jednog svjetskog jezika (engleski i njemački/talijanski) Druga znanja i vještine: Spretnost i pouzdanost u radu Mjesto rada: Poreč, Rabac, Krk, Baška, Dubrovnik Kontakt kandidata s poslodavcem: osobni dolazak na adresu:Rade Končara 1a, 52440 Poreč telefonski na broj: 052/408-106 / 052/408-145 pisana zamolba na adresu: Stancija Kaligari 1, 52440 Poreč kontakt na e – mail: https://www.dobarposaouvalamaru.com/ Susret s kandidatima: 13.1.2020 Daruvar - Mala galerija, Trg dr. Franje Tuđmana 7, 9.00 sati Bjelovar - HZZ, A.K.Miošića 5, 13.00 sati 14.1.2020 Nova Gradiška - HZZ, M.A.Reljkovića 5/A, 9.00 sati Slavonski Brod - HZZ, Vukovarska 11, 13.00 sati 15.1.2020 Vinkovci - HZZ, Jurja Dalmatinca 7, 9.00 sati Vukovar - HZZ, V. Nazora 12, 13.00 sati 16.1.2020 Đakovo - Gradska knjižnica i čitaonica Đakovo, Kralja Tomislava 13, 9.00 sati Našice - HZZ, I. Mažuranića 2, 13.00 sati 17.1.2020 Osijek - Dani poslova u turizmu, Dvorana gradski vrt, Kneza Trpimira 23 15.1.2020 Metković - prostorije Zavoda za zapošljavanje, ul. Splitska 3/2, 10.00 sati Ploče, prostorije Zavoda za zapošljavanje, ul. Neretvanskih gusara 2, 13.00 sati 24.1.2020 Rijeka - HZZ, Bulevar oslobođenja 14, 10 sati
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
104896082
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.