Kuhar / Chef de Partie (m/ž)

Mjesto rada:
Saalfelden, Austrija
Rok prijave:
09.09.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg poslovnog partnera u mjestu Saalfelden, Austrija tražimo KUHARA / CHEF DE PARTIE (m/ž) za rad u hotelu.

Poslodavcu nije stalo samo do toga da se gosti osjećaju ugodno. Žele da se u hotelu i lječilištu na jezeru ugodno osjećaju i njihove djelatnice i djelatnici, da im bude kao da su doma!

Mjesto rada:
5760 Saalfelden am Steinernen Meer, Salzburg, Austrija
Posebne pogodnosti:
Što vam nudimo
Cjelogodišnji posao!
• Besplatne obroke
• Smještaj u jednokrevetnim sobama
• Besplatan internet /WLAN
netto 2.150 euro mjesečno za petodnevni radni tjedan/45 sati
13. u 14. plaća

Pogodnosti
• Besplatno korištenje našeg SPA odjela za vas i jednog gosta
• Besplatan pristup hotelskom jezeru i ležaljkama
• Besplatno korištenje fitnesstudija Injoy u blizini hotela
• Povoljnije SPA usluge
• Povoljnije cijene soba za obitelj i partnera
• Besplatan parking
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Austrija

Znanja i kvalifikacije:
Što od vas očekujemo
• Imate radnog iskustva kao kuhar
• Vješto savladavate razne situacije i uvijek imate pregled u poslu
• Prijateljski ste nastrojeni i rado radite u timu
Znanje njemačkog i engleskog jezika

Što trebate učiniti
• Pošaljite svoj životopis i jednu sliku na: [email protected]
• Mi ćemo vas kontaktirati u najkraćem mogućem roku i dogovoriti daljnji proces obrade
• Ako imate pitanja, telefonski nas možete kontaktirati radnim danom na: 095 553 8151 ili na 095 383 5899
Strani jezik:
engleski, njemački