Kuhar (bez završene škole) (m/ž)

6 dana do isteka
Mjesto rada:
St. Jakob u Defereggen, Osttirol, Austrija
Rok prijave:
05.12.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg poslovnog partnera u mjestu St. Jakob, Austrija tražimo KUHARA (bez završene škole) (m/ž) za rad u hotelu.

Sa zadovoljstvom i kreativno pripremajte izvrsnu hranu i proživite uzbudljive dane unutar mladog tima!

Vaši zadaci
• Priprema hladnih jela, predjela, švedskog stola i salata
• Suodgovornost za neometan rad cijele kuhinje
• Kreiranje i planiranje obroka
• Koordiniranje pojedinačnih radnih koraka
• Pridržavanje higijenskih i standarda kvalitete
Posebne pogodnosti:
Što vam nudimo
• 1.700 eura netto za 6 radnih dana / 48 sati u tjednu
• 13. i 14. plaća
• Sezonski ugovor od 15.12. do 11.04.2023.
• Besplatni obroci i na slobodnim danima
• Jednokrevetna soba s tušem, WC-om i WLAN-om

Posebne pogodnosti
• Prijateljska radna klima u sklopu mladog tima
• Plaća prema učinku
• Bonus za preporuku djelatnika
• Korištenje dvorane za fitness, bazena i teniske dvorane
Vrsta posla:
sezonski posao
Županija:
Država:
Austrija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Što od vas očekujemo
• Radno iskustvo
• Znanje njemačkog jezika na razini A2

Što trebate učiniti
• Pošaljite svoj životopis i jednu sliku na: bewerbung@eurocareergroup.eu
• Mi ćemo vas kontaktirati u najkraćem mogućem roku i dogovoriti daljnji proces obrade
• Ako imate pitanja, telefonski nas možete kontaktirati radnim danom na: 095 553 8151 ili na 095 383 5899
Strani jezik:
njemački

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:
Adresa:
Kamik 24, 52100 Pula
Županija:
Istarska županija
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.