Kućni/a majstor/ica - kotlovničar/ka  HZZ OGLAS

Poslodavac:
Dom za starije osobe Trešnjevka Zagreb
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.10.2022.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
pisana zamolba: Trg Slavoljuba Penkale 1, 10110 Zagreb
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla: •rukuje pumpnom stanicom u preljevnim kanalizacijskim jamama, nadzire njihov rad i vodi brigu o njihovom redovnom održavanju, •nadzire i organizira redovno održavanja mastolovca, •vrši popravke i održavanje kanalizacijske mreže i drenaže, •vrši montiranje ventila, zasuna i druge opreme na instalaciji centralnog grijanja, •nadzire izlaz i raspodjelu pare i vrele vode unutar mreže, •vrši nadzor o funkcionalnosti svih šahtova kanalizacijske mreže, •kontrolira ispravnost WC-školjki, vodokotlića, kada i umivaonika, •produzima potrebne mjere radi sanacije kvarova na unutarnjim i vanjskim hidrantima, •vrši redoviti pregled opreme i upisuje parametre u knjigu nadzora, •vodi evidenciju izvršenih popravaka i usluge ovlaštenih servisa u registar i kartice, •vodi brigu o održavanju službenih vozila.
Uvjeti: •završeno srednjoškolsko obrazovanje tehničkog usmjerenja - smjer centralno grijanje, •najmanje 2 godine radnog iskustva na istim poslovima, •stručna osposobljenost za rukovoditelja centralnog grijanja, •položen vozački ispit B kategorije Uz pisanu prijavu dostaviti: životopis, presliku domovnice, presliku svjedodžbe o završenom obrazovanju, dokaz o stručnoj osposobljenosti za rukovoditelja centralnog grijanja, uvjerenje o nekažnjavanju ne starije od 6 mjeseci, potvrda o radnom stažu ( podaci evidentirani u matičnoj evidenciji HZMO-a). Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati. Kandidati koji prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Za kandidate koji se u prijavi na natječaj pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19, 84/21), uz prijavu na natječaj dužni su osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje//Popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju.pdf Prije donošenja odluke o odabiru kandidata, postoji mogućnost testiranja u svrhu provjere znanja, vještina i sposobnosti bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta za koje se kandidati primaju u radni odnos. O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni putem web stranice Doma Trešnjevka Zagreb (www.dom-tresnjevka.hr) a sukladno čl.10. st.1. toč.10. Zakona o pravu na pristup informacijama (NN broj25/13,85/15, 69/22). Prijavom na natječaj kandidati su izričito suglasni da Dom za starije osobe Trešnjevka Zagreb kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
126857267
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje