Krovopokrivač (m/ž)

Mjesto rada:
München, Njemačka
Rok prijave:
22.06.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
KROVOPOKRIVAČ (m/ž)
Mjesto rada: Njemačka, München
Broj traženih radnika: 5

Za našega inozemnog Klijenta u Njemačkoj, tražimo više izvršitelja na radnom mjestu krovopokrivač. (m/ž)

Visokogradnja, rad u pripremi i izradi krovišta.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Potrebna znanja i vještine:
Radno iskustvo minimalno 5 godina. Poželjno poznavanje njemačkog jezika, ali nije uvjet. Može i znanje engleskog jezika.

Dodatne pogodnosti:
Rad u Münchenu. Smještaj osiguran kao i 3 obroka. Prijevoz na posao i s posla.
Svi kandidati mogu dostaviti životopis putem e-maila na [email protected]

Kada obradimo pristigle životopise, naši konzultanti će Vas kontaktirati u što kraćem roku te Vas detaljno informirati o radnim uvjetima i daljnjim koracima. S naše strane svim kandidatima dajemo maksimalnu podršku do potpisa ugovora s klijentom.
Temporär d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju ima dozvolu MRSS za obavljanje djelatnosti posredovanja pri zapošljavanju klasa UP/I-102-02/13-04/05, ur.br. 524-03-02-01/3-13-6.
Potrebno radno iskustvo:
pet godina