Kozmetičar (m/ž)

Mjesto rada:
Poreč
Rok prijave:
05.04.2021.
Plaća:
od 398 € do 796 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Traži se djelatnica za rad u kozmetičkom salonu Skinovation Beauty & Laser Clinic.

Mjesto rada Poreč.
Posebne pogodnosti:
- Rad u jedinstvenom okruženju, mogućnost stalnog zaposlenja, educiranje.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme, sezonski posao

- Potrebno je poznavanje osnovnog rada na računalu, Microsoft Word, Excel, Outlook.
- Isto tako poželjno je poznavanje stranih jezika, Engleski, Talijanski, Njemački.
- Od kandidata tražimo minimalno srednju stručnu spremu usmjerenja kozmetičar.

Potrebno je iskustvo u radu s:
- Tretmani lica
- Masaže
- Nokti(trajni lak i praškasti sistem)
- Depilacije
- Maderoterapija
- Pedikure
- Manikure

- Prednost imaju kandidati koji poznaju rad sa SHR ili diodnim laserom, iskustvo i znanje medicinske pedikure i slično.
- Od Vas očekujemo timskog igrača spremnog na rad u dinamičnom i modernom okruženju.

Vaš životopis molimo da šaljete putem Brze prijave s naznakom prijava za posao.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
osnovno